Пологівський МНВКПонеділок, 14.06.2021, 04:54

Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Професія "Секретар керівника (організації, підприємства, установи)" | Регистрация | Вход
Меню сайта

         Ми даємо знання, необхідні для успіху!      
 
    Організація управління за наших часів неможлива без застосування комп'ютерних технологій. Практично всі працівники сфери управління на підприємствах, в організаціях, установах, фірмах, банківських філіях, податкових системах використовують у своїй діяльності персональні комп'ютери. Це спрощує і прискорює процес підготування документів, уможливлює зберігання та опрацювання великих обсягів інформації, доступ до певної інформації з будь якої точки земної кулі.
     Сьогодні комп'ютер стає основним засобом створення, редагування документів, систематизації, пошуку, зберігання й передавання інформації. З'явився електронний документ; факсимільний зв'язок, електронна пошта (e - mail), електронний архів.
     У зв'язку з комп'ютерізацією управління виробництвом, розвитком різних комерційних фірм, офісів і переходом до зберігання інформації на нетрадиційних носіях, вмінням створювати і працювати з електронним документом, зростає попит на комп'ютерних спеціалістів високої кваліфікації.
 
     Для підготовки саме таких спеціалістів і є програма курсу "Секретар керівника організації, підприємства, установи". Курс не випадково викликає великий інтерес у наших слухачів.
     Професія "Секретар керівника організації, підприємства, установи" зараз має нову якість - це закономірне відтворення колосальних змін, які відбулися у виробничій та інформаційній сфері, в культурі сучасного ділового спілкування.
   
      Професія "Секретар керівника організації, підприємства, установи" є одною з надзвичайно актуальних, сучасних і популярних професій серед молоді.
      Сьогодні на ринку праці високо професіональні  "Секретарі керівника організації, підприємства, установи" мають попит більш ніж інші офісні працівники. І це не випадково. Для кожного підприємства, офісу, фірми спеціаліст, чий професіоналізм забезпечує чітку роботу компанії в цілому, необхідний як повітря.
      Є багато різновидів цієї цікавої, престижної професії, яка відкриває великі можливості для кар'єрного росту слухачів. Всіх їх об'єднує те, що Секретар керівника.завжди на виду, у центрі подій та ділових контактів, володіє останньою, а також конфіденційною інформацією, він в значній мірі формує психологічний клімат фірми, офісу. Секретар керівника є довіреною особою. Він тісно пов'язаний із своїм керівником, директором - з людьми, які мають керівні посади. Вміння  Секретаря керівника орієнтуватися в складному потоці інформації, правильно та чітко класифікувати її залежить оперативність роботи не тільки відділів, а й всього підприємства, офісу.
     Приваблююча сила професії "Секретар керівника організації, підприємства, установи" - різноманітні функції. Секретар керівника  повинен мати професійний імідж, інтуіцію; вміти орієнтуватися у важких ситуаціях, зберігати службову таємницю.
 
     Програма курсу "Секретар керівника організації, підприємства, установи" передбачає засвоєння слухачами основ сучасних інформаційних, комп'ютерних технологій, сучасного програмного забезпечення, а також чинних державних і міжнародних стандартів, правил складання та оформлення службових документів, ведення організаційно-розпорядчої, довідково-інформаційної документації, по особовому складу; листи до іноземних ділових партнерів, робота з документами, що містять комерційну таємницю; договорів, контрактів; документів із грифом обмеження доступу, виготовлення електронних документів; основ організації та охорони праці, ринкової економіки, трудового законодавства...
 
      До навчальної програми курсу "Секретар керівника організації, підприємства, установи"  (2 роки навчання) включені такі розділи:
 
         1. Комп'ютерні технології. Апаратна частина ПК. Структура ПК тка зовнішні пристрої. Програмне забезпечення. Операційні системи Windows, MS DOS, стандартні програми Windows, архівація даних. Текстовий і графічний редактор Microsoft Word.  Табличний процесор Microsoft Excel. Бази даних Access. Комп'ютерні технології Internet. Робота з факсом; електронною поштою - Outlook, Outlook Express,  пошуковими серверами.
         2. Інформаційні технології. Автоматизація роботи в офісі. Електронні словники та перекладачі.
         3. Діловодство.  Гости на документи. Державні і міжнародні стандарти. Документ. Електронний документ. Класифікація документів. Реквізити документів. Правила складання та оформлення організаційно-розпорядчої документації, довідково-інформаційної документації. Правила складання та оформлення документів особового складу. Організація роботи з документами. Зберігання документів. Електронний архів.
         4. Основи правових знань. Конституційні основи України. Господарство і право. Праця, закон і ми. Адміністративна відповідальність.
         5. Офісна техніка. Обладнання сучасного офісу.Телефакс, сучасні засоби зв'язку, факсимільний зв'язок, принтери, сканери, різографи, знищувачі документів. Комп'ютерізоване робоче місце.
         6. Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів за допомогою MS Word. MS Excel.
         7. Іноземна мова за професійним спрямуванням.
         8. Етика та психологія ділових відносин. Професійна етика.
         9. Основи галузевої економіки і підприємства. Державний бюджет. Банки і кредит. Банківська справа. Ринок.
       10. Охорона праці.
       11. Професійно-практична підготовка.
      
      Особлива увага приділяється професійно-практичній підготовці та засвоєнню всіх виробничих операцій. Дуже важливе значення для Секретаря керівника  має швидкість набору матеріалу та редагування текстів - 150 ударів за хвилину; вміння здійснювати факсимільний зв'язок, працювати з електронним документом, користуватися електронною поштою (e - mail); працювати з офісною технікою (принтери, сканери, ксерокси); знати і вміти використовувати методи ведення ділових переговорів, ділової бесіди; користуватися психологією ділового спілкування. Це дає можливість учням в майбутньому без особливих перешкод застосовувати отримані знання та вміння у подальшій практичній діяльності.
     Кабінети  зі спеціальності "Секретар керівника організації, підприємства, установи" оснащені необхідною комп'ютерною та організаційною технікою - 13 персональних комп'ютерів, принтери різних типів, сканери, ксерокси, факси. Використовується найпоширеніше сучасне програмне забезпечення.
     Учні мають змогу додатково займатися, виконувати різні операції.
 
     Курс підготовки зі спеціальності "Секретар керівника організації, підприємства, установи" ведуть висококваліфіковані викладачі, які мають спеціальну вищу освіту, великий досвід педагогічної і методичної роботи. Вони систематично підвищують свій професійний рівень, використовують навчально-методичне забезпечення, довідково-інформаційні системи, навчальні програми, тести, презентації, тренажери, ділові та рольові ігри, враховуючи сучасні вимоги до підготовки фахівців.
 
     Цей курс необхідний для майбутніх робітників офісу, менеджерам, економістам, адміністративним робітникам, спеціалістам, юристам, журналістам, помічникам керівників на різних рівнях управлінської структури.
     Крім того вивчивши курс підготовки зі спеціальності "Секретар керівника організації, підприємства, установи" знайдуть відповіді на численні запитання працівники служб документування підприємств, організацій, установ, фірм незалежно від їх профілю, специфіки діяльності та форм власності.
 
     За останні роки рівень вимог до випускників фаху "Секретар керівника організації, підприємства, установи" значно зріс. Батьки та учні переконуються, що отримавши знання з інформаційних та комп'ютерних технологій, придбаних навичок роботи після вивчення нашого курсу діти будуть краще підготовлені до життя і матеріального благополуччя.
 
     Професійні знання та навички, ділові якості "Секретаря керівника організації, підприємства, установи", його найважливіші службові обов'язки і стануть відправною точкою Вашого подальшого професійного зросту, а також кар'єрного зросту в мінливому сьогоденні.
                
  
                                       
Форма входа


Погода в Украине Погода в Украине Погода в Украине
Календарь новостей
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Поиск

Друзья сайта


Copyright Serge Shalopin © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz