Пологівський МНВКЧетвер, 25.04.2024, 13:24

Главная | Історія розвитку | Регистрация | Вход

Історія розвитку

Ми даємо знання, необхідні для успіху!

Комбінат засновано у 1979 році. За цей час різними професіями оволоділи понад 15 тисяч міських та сільських шкіл Пологівського району.
Виконавчий комітет Пологівської Районної Ради народних депутатів від 24 січня 1979 року прийняв рішення "Про відкриття на базі Пологівської восьмирічної школи № 5 районного навчально-виробничого комбінату" який почав працювати з 15 серпня 1979 року.

Першим директором комбінату був Черниш В. О., заступником директора Козирєв В. І.
Для навчання були введені такі спеціальності:
- Водій автомобіля;
- Тракторист-машиніст;
- Токар-фрезерувальник;
- Слюсар-інструментальник;
- Столяр-плотник;
- Оператор машинного доїння;
- Швея-мотористка;
- Продавець промислових товарів.

Згодом професії доповнились, а саме:
-Каменщик;
-Штукатур-маляр;
-Піонервожата;
-Молодша медична сестра;
-Секретар-друкарка.

За МНВК були закріплені шефи, які направляли кращих майстрів виробничого навчання із своїх колективів для навчання учнів за професіями. Це Райсільгосптехніка - керуючий Степура В.П. колгосп "Аврора"-голова Павленко В.А., колгосп ім.. Дзержинського-голова Чичкань М.Г., Райпо - директор Лебеденко Н.Г., Бугрім Ю.Ф., горрайбиткомбінат-директор Коваленко Т.П., локомативне депо - начальник Краснокутський В.А., вагонне депо - начальник Петренко. М.А., металоштампувальний завод - директор Бобир Н.В., Приазовське рудоуправління - керуючий Колєснік І.Н., Районо - завідуючий Кайдаш І.Є., ЦРЛ - Кравченко П.Г..
Вихованці комбінату проходили  практику саме на цих підприємствах. До речі, після того дирекція комбінату, а саме заступний директораКозирєв В. І. отримували від підприємств ряд замовлень на виготовлення різних деталей, інструментів.
Слід додати, що наші вихованці виконували досить складні замовлення на загальню суму 20 тис. карбованців.

У 1988 році НВК отримав перший в Пологівському районі комп'ютерний клас. Вперше учні з усіх шкіл району вивчали інформатику за допомогою комп'ютерів. Першими викладачами основ інформатики та комп'ютерної техніки були Дяченко Г.П. та Полько В.І..
Завдяки благодійної акції "Комп'ютерний клас - кожній школі". Перед учнями відкрився новий світ електронних технологій, який допоміг краще підготуватися до подальшого навчання. Таким чином база була оновлена і естафету було передано вчителю Шалопіну С.М..

Також на базі МНВК проводилися навчальні курси з основ комп'ютерної грамоти для спеціалістів підприємст та установ району. Іншим напрямком було проведення навчальних курсів з основ підприємницької діяльності.

Погода в Украине Погода в Украине Погода в Украине
«  Квітень 2024  »